„NUOTOLINIS MOKYMASIS“

• 1. Į pamokas jungtis tik kaip Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniui (aktyvi mokinio paskyra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
  • 2. Į pamokas jungtis laiku: nuorodą Tamo dienyne paspausti 3 – 5 min iki pamokos pradžios ir laukti kol mokytojas įleis.
  • 3. Pamoką pradeda ir baigia mokytojas: negalima savavališkai išeiti iš pamokos ar pašalinti kitą mokinį.
  • 4. Nuo pamokos pradžios iki pabaigos privaloma būti įsijungus vaizdo kamerą. Jei kamera išjungta, manoma, kad mokinys nedalyvauja pamokoje ir mokytojas jį pašalina.
  • 5. Mikrofonas įjungiamas ir kalbama leidus mokytojui.
  • 6. Kasdien tikrinti informaciją Tamo dienyne, laiku atlikti pateiktas užduotis ir sutartu būdu jas išsiųsti mokytojams.
  • 7. Kilus techninių trikdžių ir problemų, iš karto informuoti dalyko mokytoją ir/ar socialinę pedagogę.
  • 8. Už mokinio dalyvavimą pamokose atsakingi mokinio tėvai.

Nuotolinis

Informuojame, kad mūsų mokyklai aktyvuota eTest sistemos paslauga www.etest.lt

Apie eTest