Gegužės 11-15 dienomis 4 mokiniai su mokytojomis lankėmės Ruda kaimo mokykloje Lenkijoje. Susipažinome su mokyklos darbo ritmais, švietimo sistema, žaidimais pamokų metu ir laisvalaikiu.  Turkijos, Italijos, Lenkijos, Graikijos ir mūsų mokiniai rodė parengtus vaidinimus su pačių gamintomis lėlėmis. Lankėmės Varšuvos senamiestyje, lėlių muziejuje, karaliaus Augusto III rūmuose ir parke. Sužinojome, kad Varšuvos senamiestis visiškai sugriautas per II-ąjį pasaulinį karą, atstatytas autentiškas pagal išlikusias nuotraukas. Gidas supažindino su Lenkijos įžymiais žmonėmis M.Koperniku, A.Mickevičiumi, M.Kiuri, F.Šopenu. Lankėmės F.Šopeno gimtinėje, kaimelyje Želiazova Violia. Kaimo sodyboje mokiniams vyko įvairios edukacijos: susipažinimas su senesnių laikų padargais, kuriais dirbo žemę, skalbė drabužius, audė audinius. Mokiniai patys kepė duoną, gamino sūrį ir mušė sviestą. Teko lankytis ir Mazovijos Minske mieste, Lenkijos viduryje, kuriame gyvena apie 37 tūkst. gyventojų.

Grįžome su daugybe įspūdžių ir laukiame susitikimo Graikijoje.