Zoninėse paprastųjų šaškių varžybose Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai tapo nugalėtojais ir kovo 28 d. dalyvavo  finalinėse 1 - 4 klasių mokinių paprastųjų šaškių komandinėse varžybose, kurios vyko Pamario pagrindinėje mokykloje. Mūsų mokyklos komanda laimėjo pirmąją vietą. Komanda apdovanota Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštu ir gavo dovanų stalo žaidimą ,,BLITZ". Sveikiname 1-4 klasių šaškių komandos žaidėjus: Žygimantą Sruoginį, Liutaurą Genį, Gabrielių Kislinką, Auksę Budrikaitę.

Šaškių būrelio vadovė V. Vindžigelskienė