DSC 0065

 „TRIJŲ KOLONŲ“ principas:

Mokytojai, mokiniai, tėvai laiko mokyklos „stogą“

     Misija - mokykla, kurdama mokymąsi skatinančią aplinką, teikia kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį išsilavinimą ir neformalųjį švietimą, ugdo asmenybę, pasirengusią tolesniam mokymuisi ir gyvenimui šiuolaikinėje visuomenėje.

     Vizija – moderni, besimokanti, atvira kaitai mokykla, kurioje saugu ir gera mokytis, dirbti ir kurti.

KATYČIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAI IŠBANDĖ UŽSIĖMIMUS SU TRIKKE

     Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. rugsėjo 13 d. kartu su treneriu Laimontu Rakausku pakvietė Šilutės rajono savivaldybės Katyčių pagrindinės mokyklos mokinius išbandyti naujieną su TRIKKE.

     TRIKKE – tai sportas ir pramoga, tai smagu ir naudinga tuo pačiu metu. Taisyklingas TRIKKE naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis.

     TRIKKE – transporto priemonė yra sveika, išmani ir svarbiausia – smagi. Su TRIKKE judama į priekį be pedalų, grandinių ar pavarų, kojomis neliečiant žemės. Tai lyg slidinėjimas ar plaukimas banglente. TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną, kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos intensyviai varo į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą.

Treneris Laimontas Rakauskas demonstravo, kaip reikia važiuoti su TRIKKE ir paaiškino, kad jis juda pasitelkiant judesius – veikiant kūnui, perkeliant svorį nuo vienos pusės ant kitos.

     Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai parodė didelį susidomėjimą ir bandė išmokti važinėtis. Buvo mokiniams suorganizuotos įvairios sportinės varžybos tarp komandų.

 

Informaciją parengė:

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,

vykdanti mokinių sveikatos priežiūrą mokykloje

Albina Undžienė

 

20180913 094236

 

20180913 112546

 

20180913 114748