Birželio 23 dieną vyko ilgai lauktos bei planuotos dešimtokų išleistuvės. Išleistuves dešimtokams kone idealiai suplanavo septintokai, Socialinė pedagogė - Ina Stankevičiūtė ir devintokai su auklėtoja Brigita Vitkauskiene. Šventės programa buvo vainikuota kūrybingomis užduotimis ir orientuota į prisiminimus, kurie atsisveikinimo dieną liko visam gyvenimui.  Šventės pradžia buvo dešimtą valandą ryto. Pradžios vieta  buvo mokyklos edukacinėslauko erdvės. Ten vyko orientacinės varžybos, vaikai turėjo ieškoti lapelių ir atsakyti į mįsles, taip ieškodami užuominos sekančiai užduočiai. Po orientacinių žaidynių - lobio ieškojimo, prasidėjo diplomų įteikimo šventė. Žodį tarė mokyklos direktorius Algirdas Plaipa. Socialinė pedagogė taip pat nepamiršo apipilti dovanomis iš Erasmus projekto. Dovanas gavo mokyklos darbuotojai bei mokiniai. Taip pat renginyje gražius, širdį jaudinančius žodžius tarė dešimtokų auklėtojas Algimantas Valaitis, pirmoji mokytoja Viliutė Vindžigelskienė ir visų dešimtokų tėvelių vardu- Lina Čemerkienė. Dešimtokai taip pat nepamiršo savo padėkos. Jie paliko šviestuvus mokyklai, tarė gražius žodžius mokytojams, direktoriui, pavaduotojai ir kitiems įstaigos darbuotojams. Gražios šventės metu su mokykla atsisveikino 22 laidos mokiniai – Dovilė Čemerkaitė, Ovidija Kunšteinaitė, Nojus Tubutis, Lukas Skurdelis, Justinas Peteraitis, Linas Bertašius, Dainius Dajutis, Karolis Daniulis, Gabrielius Jašinskas, Dovydas Milkeris. Baigę pirmąjį savo gyvenimo etapą mokiniai drąsos kupinais žingsniais įžengė į vasarą. Su ateities planais ir laukiančiais naujais iššūkiais rudenį.

Ovidija Kunšteinaitė, 22 laida.

202165744 335287031651429 5956153056050499340 n