Gegužės 28 d. vyko praktinių studijų diena " Lietuva pasaulyje" 1-4 klasių mokiniams. Mokiniai susipažino su garsia pasaulyje lietuvių kilmės antropologe, gamtosaugininke, žymiausia orangutangų tyrinėtoja Birute Marija Filomena Galdikas- Brindamour, Galdikaite. Piešė orangutangus. Rinko informaciją, susipažino su Ventės ragu ( 1 klasė), Kryžių kalnu ( 2 klasė), Palangoje- Gintaro muziejumi, Birutės parku ( 3 klasė), Vilniuje- Valdovų rūmais, Gedimino pilimi ( 4 klasė). Visos klasės išsiaiškino, koks atstumas yra nuo mokyklos iki susipažintos vietovės, sprendė uždavinius ta tema. Taip pat sužinojo, koks yra A. Sabonio ūgis, marškinėlių numeris, koks stipriausias pasaulyje žmogus ir kodėl, kokia sporto šaka užsiėmė R. Meilutytė, V. Alekna, L. Asadauskaitė- Zadneprovskienė, J. Kairys, A. Kontrimas, kokie jų pasiekimai. Konstravo, lankstė lėktuvėlį. Išmatavo, kiek metrų nuskrido lėktuvėlis. Apskaičiavo, kokį atstumą įveikė visų mokinių lėktuvėliai kartu. Mokiniams įdomu buvo tai, kad A. Kontrimas įrašytas į Gineso rekordų knygą, nes savo barzda į 10 metrų aukštį pakėlė 63,2 kg. Apskaičiavo, kiek pakeltų pirmokų, antrokų ir t.t. Piešinius, darbelius patalpino klasės stenduose. Informavo Mokytoja Virginija Gečaitė.