smileTarptautinė šypsenos diena švenčiama kiekvieno spalio pirmąjį penktadienį. Tai puiki proga atkreipti visos švietimo bendruomenės dėmesį į šypsenos svarbą kasdienybėje ir paminėti šią dieną.

Amerikietis, reklamų kūrėjas Harvis Bolas (Harvey Ball), 1963 metais sukūrė šypsenos veidelį, kuris tapo plačiausiai atpažįstamu geros valios ir nuotaikos simboliu planetoje.

1999 metais buvo sugalvota ir pirmą kartą paminėta Tarptautinė šypsenos diena - diena, kai šypsena reiškia gerumą, gerus darbus ir gerus ketinimus. Šios dienos moto: Padaryk gerą darbą! Padėk nusišypsoti bent vienam žmogui.

Spalio 7 dieną mokykloje minėjome šia dieną ir mes. Ilgųjų pertraukų metu socialinės pedagogės kabinete darėme vieni kitiems laikinas tatuiruotes. Tatuiruotės paveikslėlį kiekvienas galėjo išsirinkti prieš tai už jį susimokėjęs plačia šypsena. Iš kabineto kiekvienas išeidavo laimingas ir dar su didesne šypsena veide, nes turėjo mėgstamą tatuiruotę. Geriausios tatuiruočių meistrės buvo Dovilė ir Ovidija. Jos gavo daugiausiai šypsenų.

Gerda Jonaitytė, 7 kl.