Ankstyvą rytą mokytojus prie mokyklos durų dainomis pasitiko muzikos mokytojos Dalios Kriščiūnienės suburtas gitaristų ansamblis  Po rožę kiekvienam įteikė dešimtokai. Aukštas kaip medis šakotis į mokyklą atkeliavo iš Šilutės savivaldybės. Jį su sveikinimais mokytojams ir padėkos raštu už prasmingus darbus mokytojai Brigitai Vitkauskienei atvežė Švietimo skyriaus vedėja Dainora Budvytienė. Gėlės iš seniūnės Gražinos Kungienės rankų, gražūs žodžiai iš Nijolės Stanelienės lūpų. Na ir mokytojos Viliutės Vindžigelskienės jubiliejnis gimtadienis. Švenčiame auksinį rudenį, švenčiame gyvenimą.

M.Lukosaitienė