Skvošas... Kas tai? Į šį klausimą negalėjo atsakyti nė vienas mūsų pradinukas. Tačiau viskas paaiškėjo, kai fizinio ugdymo pamokas pradinėse klasėse organizuoti pasisiūlė skvošo treneris, buvęs mūsų mokyklos mokinys Andrius Stančaitis. Anot trenerio, skvošas- sveikiausia sporto šaka, kuri didina ištvermę, lavina koordinaciją, gerina širdies darbą, stiprina raumenis. Svarbiausia, žaidžiant skvošą, ne jėga, o mąstymas. Mūsų mokinukams patiko mokytis skvošo, nes tai labai dinamiškas, smagus, įtraukiantis žaidimas. Dėkojame treneriui Andriui ir tikimės, kad prasidėjusi draugystė nenutrūks.