Gruodžio 6 – oji – džiugi diena Katyčių miestelio gyventojams. Pradinukai, priešmokyklinio ugdymo klasės ir ikimokyklinio ugdymo auklėtiniai dalyvavo Kalėdinės eglutės įžiebimo šventėje, džiaugėsi Šilutės kultūros ir pramogų centro aktorių spektakliu.

Vakare 3, 5 klasių mokiniai dalyvavo Advento vakare. Stebuklingų Kalėdų, Advento dvasia pleveno mokinių poezijos posmuose, dainose.

Mokinius paruošė mokytoja Virginija Gečaitė.

eglute1

eglute2

Pasaka – tai stebuklų šalis, kurioje gyvena karaliai ir karalienės, slibinai ir burtininkai, kur varlės tampa princais, o akmenys prakalba...

Lapkričio 22 d. mūsų mokyklos 3, 5 klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame teatralizuotame meninės raiškos renginyje „Seku seku pasaką“, kuris vyko Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciniame centre. Mūsų mokiniai parodė spektaklį „Ežiukai ir jų draugai laukia Kalėdų“.

Mokinius paruošė mokytoja Virginija Gečaitė. Kolektyvas apdovanotas Padėka už puikų spektaklio pristatymą ir saldžiomis dovanėlėmis.

pasaka

Dalyvavimas projekte ,,Iškeisk pamoką į paskaitą“

Mes, Katyčių pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai, kartu su savo mokytojais Algimantu Valaičiu ir Rimu Vitkausku nusprendėme iškeisti pamoką į paskaitą Klaipėdos universitete.

Kelionė iš Katyčių į Klaipėdą prasidėjo lapkričio 20d. 8 val. 30 min. Truko ji 1 val.30 min. Išlipome prie Klaipėdos universiteto. Jame mus pasitiko paskaitos vedėja Dovilė Kalkė. Mes, žinoma, nebuvome vieni, universitete mūsų jau laukė grupelė mokinių iš Klaipėdos. Kai išėjome po paskaitos į lauką, pirmiausia šnekėjome apie pastatą, kuriame ką tik buvome. Tas pastatas vienas iš Klaipėdos vertybių, jis saugomas, nes buvo pastatytas, kai tose žemėse šeimininkavo vokiečiai. Kalbėjome ir apie tai, kas yra valstybė. Vedėja stengėsi kuo išsamiau tai mums paaiškinti.

Ėjome iki skulptūrų parko, kuris įrengtas buvusių kapinių vietoje. Kapinėse palaidota apie 40 tūkstančių žmonių, bet dabar ten stovi žymių Lietuvos žmonių padarytos skulptūros.

Vėliau ėjome į Liepų gatvę, kurioje užsukome į paštą. Pašto architektūra išskirtinė ir labai graži.

Paskutinė paskaitos stotelė – teatro aikštė. Čia kalbėjome apie pačią aikštę, netoli esančią turgaus aikštę. Dabar kiekvienais metais toje vietoje vyksta ,,Jūros šventė“ ir puošiama pagrindinė Klaipėdos Kalėdų eglė.

Paskaita buvo įdomi, bet buvo labai šalta, dėl to nenuėjome viso maršruto. Po rimtų darbų užsukome Į ,,Akropolį“- pasišildyti ir pavalgyti.

Ši kelionė ilgai išliks mūsų atmintyje.

Dovilė Čemerkaitė, Ovidija Kunšteinaitė, 8 klasės mokinės.