katyciumokykl

Puikia pergale baigėme šių metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato ( gim. 2005 m. ir jaun.) varžybas. Iškovota II – oji vieta. Nugalėjome Radviliškio r. Baisiogalos, Vilkaviškio r. Pilviškių gimnazijų komandas ir nusileidome tik Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai.

Mūsų komandoje puikiai žaidė Gabrielė Valiūtė, Pija Overlingaitė, Guoda Juodytė, Rugilė Vaičiulytė, Skaistė Jašinskaitė, Gabrielė Lazdauskaitė, Gabrielė Jasmontaitė, Monika Mickutė, Liveta Kebelytė, Gerda Jonaitytė.

Mergaičių komanda apdovanota taure, diplomais, medaliais, marškinėliais.

Džiaugiamės ir sveikiname šauniąsias sportininkes ir komandą ruošusią mokytoją Danutę Plaipienę su puikiais pasiekimais.