Šiandien sausio 15 diena. Svarbi mūsų krašto istorijai. Mažosios Lietuvos gelbėjimo komitetas, vadovaujamas Martyno Jankaus, suorganizavo krašto gyventojų sukilimą. 1923 m. sausio 15 dieną Klaipėdos kraštas atgautas. Lietuvos vyriausybė įgyvendino seniai puoselėtą mintį.

Sveikinu visus mylinčius savo kraštą.

Istorijos mokytojas Algimantas Valaitis

5 kl. mokinių darbai.

Mokytoja Danutė Plaipienė

Sausio 13- ąją sukanka 30 metų nuo tos skaudžios datos, kai buvo apginta mūsų Laisvė. Siaučiant pasaulinei pandemijai negalime organizuoti švenčių, todėl pradinių klasių mokytojos vedė integruotas lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, etikos, dailės ir technologijų pamokas, skirtas 1991 metų Sausio 13-ajai paminėti. Mokiniai galėjo realizuoti savo pomėgius, gebėjimus, kūrybiškumą įvairiose veiklose. Jie žiūrėjo filmus apie Sausio 13- osios įvykius, gamino neužmirštuoles, piešė piešinius, klausėsi ten dalyvavusių žmonių prisiminimų, savo močiučių išgyvenimų, dalyvavo akcijoje " Atmintis gyva, nes liudija". Mokytojos palinkėjo savo mokiniams užaugti laisvoje ir nepriklausomoje Tėvynėje. Informavo mokytoja Virginija Gečaitė.