Paskutinę prevencinės programos: alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo pamoką vedė Katyčių evangelikų liuteronų ir "Gabrieliaus" centro įkūrėjas kunigas Valdas Miliauskas. Kunigas kalbėjo apie įvairias priklausomybes, kad gyvenime galima greit "paslysti" neturint svajonių ir tikslų.

Patiko rodomi filmukai, įdomu buvo juos aptarti. Manau, kad susitikimas su svečiu buvo įdomus ir naudingas. Kunigas Valdas mums palinkėjo atsispirti šiuolaikinėms pagundoms, turėti tikslų ir jų siekti.

B. Vitkauskienė

IMG 20200116 102814